Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ośrodek Szkolenia Kierowców U Leszka mgr Leszek Tyborowicz

Kategoria: Edukacja » Nauka jazdy
 

ogłasza stały nabór kandydatów na kierowców prawa jazdy kat. B, szkolenie ma miejsce w: Siemiatyczach, Warszawie, Łomży, egzamin w Łomży. Dla osób mieszkających w W-wie i okolic dojazd na miejsce. 
Ośrodek Szkolenia Kierowców "U Leszka" przeprowadza szkolenie na prawo jazdy kat. B, metodą NTN, bezstresowo, kieruje się zasadami kultury osobistej i reprezentuje metodykę progresywistyczną, kursant nabywa wiedzę i umiejętności w ww. zakresie w krótkim czasie, a konkretną korzyścią jest uzyskanie prawa jazdy. Szkolenie teoretyczne jest przeprowadzane w ramach wykładu, ćwiczeń i nietypowych sytuacji, nieopisanych w przepisach ruchu drogowego, kursant aktywnie uczestniczy w zajęciach, strategią szkolenia praktycznego jest możliwość uczestniczenia w systemie zachodnim (kurs opłaca się tylko raz i jeździ się do skutku zdania egzaminu, przy tym jazda po większych aglomeracjach: w Warszawie, Białymstoku będzie miała zdecydowanie więcej godzin, niż w standardzie; na trasach o podwyższonej prędkości dopuszczalnej ma miejsce m.in. na drodze ekspresowej). Od pierwszej godziny szkolenie jest ukierunkowane do poziomu kultury, wiedzy i umiejętności, które są niezbędne dla absolwenta, aby mógł reprezentować postawę, niezagrażającą bezpieczeństwu ruchu drogowego - wymagań egzaminu państwowego, kursant prawidłowo wykona czynności w zakresie techniki jazdy, zachowania ostrożności, zachowania się wobec innych uczestników ruchu i jest świadomy swojego zachowania podczas poruszania się na drodze, również w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
Serdecznie zapraszam - Leszek T.

LESZKA SZKÓŁKA ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: I W RUCH... KÓŁKA!!!

Kontakt

Telefon 512 577 125

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siemiatycki

Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola