Belka
Niedziela, 25 Września 2022   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Organizacja imprez okolicznościowych / catering

 

Zajmujemy się organizowaniem obiadów pogrzebowych, rocznicowych, chrzcin, urodzin, odprawek, wesel, studniówek itp. w atrakcyjnych cenach zarówno na jednej z naszych sal bankietowych jak również z dojazdem do klienta (catering). Posiadamy również parasole, ławki, kuchnie polową i inny sprzęt do organizacji imprez w plenerze.
Profesjonalna obsługa, terminowość, najwyższa jakość naszych produktów żywnościowych przy niskich cenach to cechy które nas wyróżniają. 

Kontakt

Karczma u Walentego
17-250 Kleszczele, Plac Parkowy 34
tel (85) 68 18 092
e-mail karczmauwalentego@wp.pl
www.karczmauwalentego.euroadres.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siemiatycki

Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola