Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Zostań przedsiębiorczym"

Data publikacji: 2013-10-24, Data modyfikacji: 2013-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Uzyskaj bezzwrotne dofinansowanie w wysokości 40 tys. zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Zostań przedsiębiorczym”.

 

O dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby bezrobotne, jak i pracujące – mieszkańcy powiatów siemiatyckiego, wysokomazowieckiego, bielskiego i hajnowskiego. Termin rekrutacji do projektu upływa w dniu 4 listopada br.

Więcej informacji na temat projektu pod adresem www.zostanprzedsiebiorczym.siemiatycze.pl.

Projekt „Zostań przedsiębiorczym” realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach oraz Polskie Centrum Edukacji Analiz ORDO Sp. z o.o.UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola