Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Ks. Ściegiennego

Data publikacji: 2017-05-10, Data modyfikacji: 2017-05-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 9 maja br. wprowadzono zmianę w stałej organizacji ruchu na odcinku ul. Ks. Ściegiennego pomiędzy ul. Drohiczyńską i ul. Zaszkolną. Wprowadzono na tym odcinku ulicy ruch jednostronny od ul. Drohiczyńskiej do ul. Zaszkolnej. Wydzielono też po prawej stronie ulicy pas postojowy. Zmiana została wprowadzona w odpowiedzi na liczne uwagi mieszkańców. Dotychczasowa organizacja ruchu dopuszczająca zatrzymywanie się i postój samochodów po tej stronie jezdni, przy dwukierunkowym ruchu powodowała powstawanie częstych zatorów w ruchu drogowym wynikających ze zbyt małej szerokości jezdni. Zmianę organizacji ruchu uzgodniono i zatwierdzono w odpowiednich instytucjach zgodnie z obowiązującymi przepisami.  

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2508-zmiana-organizacji-ruchu-na-odcinku-ul-ks-sciegiennego.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola