Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na miting „WALCZMY RAZEM Z RAKIEM – Amazonki na rzecz społeczności lokalnej”

Data publikacji: 2013-08-02, Data modyfikacji: 2013-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Zaproszenie na miting „WALCZMY RAZEM Z RAKIEM – Amazonki na rzecz społeczności lokalnej”

W sobotę 10 sierpnia br. o godz. 10.00 w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury przy ul. Zaszkolnej 1 odbędzie się otwarty miting „Walczmy razem z rakiem - Amazonki na rzecz społeczności lokalnej”.

Do udziału w spotkaniu zaprasza Stowarzyszenie Klub Amazonki w Siemiatyczach wszystkie osoby, zwłaszcza tych, którym bliskie są zagadnienia dotyczące zachorowań na nowotwory.

Otwarcia mitingu dokona prezes stowarzyszenia Wanda Hościłowicz. Następnie odbędzie się prelekcja dotycząca projektu "Walczmy razem z rakiem - Amazonki na rzecz społeczności lokalnej”, a także wystąpienia  specjalistów współpracujących z osobami dotkniętymi chorobą nowotworową - onkologa, rehabilitanta oraz psychologa na temat zagrożeń oraz profilaktyki chorób nowotworowych, a zwłaszcza raka piersi. Na miting przybędą także członkinie klubów Amazonki z Białegostoku oraz Bielska Podlaskiego. Rozdawane będą ulotki informacyjne i materiały profilaktyczne.

Na realizację mitingu oraz projektu „WALCZMY RAZEM Z RAKIEM – Amazonki na rzecz społeczności lokalnej” stowarzyszenie Klub Amazonki w Siemiatyczach uzyskało mikrodotację w wysokości 10 tys. zł z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Komponencie Regionalnym „Działajmy lokalnie – efektywne organizacje w województwie podlaskim” przeznaczonego na rozwój lokalnej organizacji, w tym wzmocnienie jej potencjału, tzw. środki finansowe na start.

Członkinie stowarzyszenia zachęcają wszystkich mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego, i nie tylko, do udziału w mitingu - Walczmy razem z rakiem! 

 

 

UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola