Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Data publikacji: 2017-04-10, Data modyfikacji: 2017-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Siemiatycze, dnia 30 marca 2017 r. GK.042.1.2016 Burmistrz Miasta Siemiatycze zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Siemiatycze Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji dotyczących wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Siemiatycze. 1. Spotkania otwarte z interesariuszami rewitalizacji, umożliwiające omówienie propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Siemiatycze, a także wyrażenia uwag opinii i propozycji oraz składania ich ustnie do protokołu odbędą się w dniach:• 20 kwietnia 2017 r. • 24 kwietnia 2017 r.• 28 kwietnia 2017 r. 2. Zbieranie uwag, propozycji poprzez badanie ankietowe. Termin zbierania ankiet od 10 kwietnia 2017 r. do 10 maja 2017 r. Ankietę można dostarczyć: a) pocztą elektroniczną na adres: urzad@siemiatycze.eu;b) drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta Siemiatycze, ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze.c) ankietę można również wypełnić w formie elektronicznej. Formularz ankiety dostępny jest pod adresem: https://goo.gl/forms/uhHR3G4PKjTWpdeY2 3. Zbieranie uwag, opinii i propozycji w postaci papierowej lub elektronicznej na formularzu. Uwagi i opinie można składać:a) drogą elektroniczną na adres: urzad@siemiatycze.eu;b) drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta Siemiatycze, ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze.c) osobiście do Urzędu Miasta Siemiatycze, Kancelaria Ogólna (parter od ul. Pałacowej), ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze; w godzinach pracy urzędu. Nie będą rozpatrywane uwagi, które nie dotyczą zakresu konsultacji, tj. nie są związane z zagadnieniem wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Miasta Siemiatycze.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2436-zaproszenie-do-udzialu-w-konsultacjach-spolecznych.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola