Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wieczorny bieg ulicami Siemiatycz

Data publikacji: 2017-04-20, Data modyfikacji: 2017-04-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Sprinter” Siemiatycze oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siemiatyczach zapraszają na wieczorny bieg ulicami Siemiatycz pn. VI. Siemiatycka Wieczorna „DYCHA”. Start do biegu nastąpi 3 czerwca br. (sobota) o godzinie 18:00 przy parkingu na ul. 3 Maja w Siemiatyczach. Dystans biegów głównych to 10 km mężczyzn i 10 km kobiet. Dodatkowo rozegrane zostaną biegi: 5 km mężczyzn, 5 km kobiet oraz bieg dla dzieci – 400 m. Szczegółowe zasady udziału w biegu oraz inne informacje m.in. dotyczące opłat i nagród określa regulamin zawodów (w załączeniu).       

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2471-wieczorny-bieg-ulicami-siemiatycz.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola