Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty Tańców Polskich w Roku Oskara Kolberga

Data publikacji: 2014-02-14, Data modyfikacji: 2014-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Pracujesz z dziećmi – jesteś nauczycielem nauczania wczesnoszkolnego, muzyki i wychowania fizycznego, brakuje Ci nowych pomysłów, poszukujesz inwencji … przyjdź na Warsztaty Tańców Polskich - 23 lutego (niedziela), godz. 10.00-13.30, hala widowiskowo-sportowa, ul. Świętojańska 25A, Siemiatycze.

 

Podczas Warsztatów Tańców Polskich poznasz przykładową metodykę pracy z dziećmi w nauczaniu tańców oraz nowe spojrzenie na folklor. Poćwiczysz z najlepszymi w Polsce tancerzami i tancerkami. Otrzymasz muzykę do prowadzenia swoich zajęć. Poznasz propozycje nowych form pracy. Można będzie filmować zajęcia.

 

W trakcie warsztatów obowiązuje strój ćwiczebny do zajęć ruchowych  (dresy, obuwie sportowe lub taneczne).

 

Uczestnicy warsztatów są zaproszeni do udziału w I Siemiatyckim Balu Karnawałowym w godz.15.00-19.00. Obowiązuje strój wieczorowy.

 

Opłata za udział w warsztatach i balu wynosi 40 zł. W ramach opłaty przewidziano obiad i materiały warsztatowe.

 

Potwierdzenie udziału do dnia 20 lutego 2014.

 

Szczegóły i zgłoszenia uczestnictwa:

Krzysztof Szyszko

tel. 607 121 787,  85 655 25 54

k.szyszko@tp.cioff.pl

 

Warsztaty odbywają się w ramach ustanowionego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Roku Oskara Kolberga – wybitnego kompozytora, folklorysty i etnografa. W bieżącym roku upływa  200 rocznica jego urodzin.

 

Organizatorzy warsztatów: Podlaski Ośrodek Tańców Polskich wraz z jego Komisarzem oraz Wiceprzewodniczący Komisji ds. Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF (Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej).


UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola