Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świątecznie w Żłobku Miejskim

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-06
A A AWydrukDrukuj  
 

17 grudnia 2013 r. dzieci z siemiatyckiego żłobka zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte podczas dotychczasowej nauki. Spotkanie stało się okazją do podsumowania realizacji Programu MALUCH.

 

Maluchy wystąpiły z programem słowno-muzycznym, wykonując piosenki i wierszyki. Wśród publiczności znaleźli się koledzy i koleżanki z grup 6-latków oraz przedstawiciele  władz miasta.

 

Następnie swoje umiejętności recytatorskie i wokalne prezentowały starszaki z Przedszkola nr 3. Dzieci wykonał kolędy i złożyły życzenia bożonarodzeniowe zgromadzonym gościom.

 

Spotkanie zakończyła wizytacja wyremontowanych pomieszczeń budynku Żłobka Miejskiego w ramach programu „MALUCH”. Od września przedszkolaki rozpoczęły naukę w odnowionych salach wyposażonych m.in. w nowe meble i zabawki. Dzieci korzystają z rozbudowanego placu zabaw oraz z wózka do przewożenia 6 dzieci.

 

Inwestycja została zrealizowana w ramach programu „MALUCH” - i wyniosła 317 620 zł. Środki własne miasta to ok. 80 000 zł.

 

UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola