Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ŚP Tomek Sawicki 29 lat Siemiatycze, wypadek Istok. Pamiętamy i będziemy pamiętać!

 
Ku pamięci Tomka Sawickiego, który zginął tragicznie jako pasażer 08.02.2015 roku w wypadku samochodowym na trasie 685 w Istoku. Miał niecałe 29 lat i całe życie przed sobą...Niech Tomek będzie w naszej pamięci i modlitwie. Spoczął na cmentarzu parafialnym w Siemiatyczach Stacji ,, Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość" Żyjmy tak, by być szczęśliwymi, bo On by tego chciał! Kocham Cię Braciszku! Śpij spokojnie ! [*]

 


Marzena Sawicka
 
Data pliku video: 2015-03-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola