Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Siemiatycze jak najbliżej mieszkańców - NAPRAWMYTO.PL

Data publikacji: 2017-04-11, Data modyfikacji: 2017-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Chcesz zgłosić zapadnięty chodnik, dziurę w jezdni, spaloną żarówkę na słupie oświetleniowym, czy zbyt rozrośnięte drzewo? Już niedługo w tej sprawie nie trzeba będzie przychodzić lub telefonować do urzędu miasta czy pisać petycji. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by odpowiednie osoby w urzędzie dowiedziały się o problemie i przystąpiły do jego usunięcia. By być jak najbliżej lokalnej społeczności, Urząd Miasta Siemiatycze testuje obecnie narządzie technologiczne „naprawmyto.pl”, służące mapowaniu problemów zaobserwowanych w przestrzeni publicznej. Podstawową funkcją tego serwisu internetowego jest możliwość zaznaczenia przez mieszkańca lokalizacji problemu na mapie, opisania go oraz automatycznego poinformowania o takim zgłoszeniu instytucji odpowiedzialnej za rozwiązanie określonych kategorii spraw. Optymalnym narzędziem do zgłoszenia takiego alertu jest telefon komórkowy z wgraną aplikacja naprawmyto.pl. Aplikacja do pobrania pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=org.stocznia.naprawmyto Zauważony problem będzie można zaznaczyć na mapie Siemiatycz, wybrać jego kategorię, krótko opisać, ewentualnie dodać zdjęcie. Wytworzona informacja automatycznie pojawi się u zarządcy gminnego systemu, który przekaże sprawę opiekunowi kategorii do realizacji. Dostęp do aplikacji jest możliwy również z poziomu komputera w domu z dostępem do Internetu. Link do serwisu dla mieszkańców Siemiatycz - http://naprawmyto.pl/siemiatycze "W momencie pozytywnego zakończenia fazy testów, Miasto Siemiatycze dołączy do bardzo nielicznej jeszcze grupy miast w kraju, które wprowadziły takie udogodnienie dla mieszkańców" – podkreśla burmistrz Piotr Siniakowicz.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2439-siemiatycze-jak-najblizej-mieszkancow-naprawmyto-pl.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola