Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Raz, dwa i gotowe!

Data publikacji: 2017-04-14, Data modyfikacji: 2017-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek ruszyły prace związane z przebudową ścieżki pieszej pomiędzy osiedlem Tarasy a ul. T. Kościuszki, a już od piątku mieszkańcy mogą korzystać z wyremontowanej kładki. „Cieszę się, że udało się tak szybko zakończyć inwestycję. Przed świętami można już bez przeszkód spacerować nowym przejściem” mówi burmistrz Piotr Siniakowicz. Chodnik z kostki brukowej (ok. 70 mb) wyłożono od osiedla do rzeki Kamionki. Łączy się z kładką na rzece i chodnikiem do ul. T. Kościuszki. Połączenie powstało w odpowiedzi na prośby mieszkańców, zwłaszcza osób, dla których wcześniejsze płyty betonowe były utrudnieniem – osób niepełnosprawnych, rowerzystów i osób spacerujących z dziećmi w wózkach.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2458-raz-dwa-i-gotowe.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola