Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przegląd Małych Form Teatralnych "Dramat i tragedię pozostaw teatrowi"

Data publikacji: 2017-03-30, Data modyfikacji: 2017-03-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Rusza 15. edycja Przeglądu Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego. Do 12 maja 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia do przeglądu. Formularz karty zgłoszeniowej i regulamin znajdują się w załączeniu. Zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej (jako załącznik, bez formatowania i bez zabezpieczeń typu pdf) na adres urszula.zukowska@wrotapodlasia.pl. Informacji udziela Referat Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego – tel. 85 66 54 536. Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” jest realizowany w województwie podlaskim od 2002 r. Celem przeglądu jest m.in. stworzenie w środowisku młodzieży skutecznych mechanizmów obronnych wobec negatywnych zjawisk społecznych występujących w ich lokalnym środowisku, promowanie zdrowego stylu życia oraz alternatywnych form spędzania czasu wolnego – wolnych od używek, agresywnych i ryzykownych zachowań. Aktualności na temat 15. edycji przeglądu umieszczane są na bieżąco na portalu informacyjnym UMWP Wrota Podlasia w dziale Edukacja → Dramat i tragedię pozostaw teatrowi → 15. edycja (https://wrotapodlasia.pl/pl/edukacja/Dramat-i-tragedie-pozostaw-teatr/15edycja/).

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2420-przegl%C4%85d-ma%C5%82ych-form-teatralnych-%E2%80%9Edramat-i-tragedi%C4%99-pozostaw-teatrowi%E2%80%9D.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola