Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Profilaktycznie – warsztaty gitarowe i koncert zespołu „Krzak Experience”

Data publikacji: 2013-12-02, Data modyfikacji: 2013-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 

23 listopada br. w naszym mieście odbyły się warsztaty gitarowe oraz koncert zespołu „Krzak Experience”.

Warsztaty gitarowe (Gitariada) dla mieszkańców Siemiatycz przeprowadzili doświadczeni muzycy z formacji ,,KRZAK EXPERIENCE”. Miłośnicy gitary doskonalili swój warsztat pod okiem znakomitych fachowców, Leszka Windera, Mirosława Rzepę i Dominika Durlika. Muzycy byli pod dużym wrażeniem gry młodych artystów z Siemiatycz.

 

Po warsztatach trzy zespoły:  Sala nr 7, Kovir i Jak 21- laureaci ,,Jesiennych Treli” zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne na scenie przy gorącym dopingu fanów.

 

Celem warsztatów było ukazanie  pozytywnych wzorców młodzieżowych poprzez promocję ich talentów, pasji oraz pomoc przy doskonaleniu kunsztu artystycznego.

 

Gitariadę poprzedziło spotkanie profilaktyczne przygotowane przez Zespół Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii w Siemiatyczach, które miało  na celu edukację w zakresie przeciwdziałaniu uzależnieniom. Uczestnikom warsztatów rozdano ulotki profilaktyczno-ostrzegawcze.

 

Finałem wydarzenia był koncert zespołu „ KRZAK EXPERIENCE”. Muzycy pokazali kunszt i wirtuozerię swoich możliwości artystycznych. Osoby przybyłe do sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury miały przyjemność wysłuchania solówek Leszka Windera (gitara) i Jana Błędowskiego (skrzypce).

 

Zajęcia odbyły się w związku z projektem prewencyjnym ,,NIE(…) I JUŻ GRAM” realizowanym w ramach programu ,,STOP PATOLOGIOM”.UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola