Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Z PRAKTYKAMI W FIRMACH

Data dodania: 2013-05-25
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Zdobądź poszukiwany przez pracodawców zawód:PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWYWeź udział w PRAKTYKACH w podlaskich firmach na stanowiskach biurowych!Start: 10.06.2013 - 120 godz.Zajęcia w godz. 16.45 - 20.45 (20.00) (dni powszednie)Zdobądź umiejętności poszukiwane przez pracodawców!Zdobądź wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, ze szczególnym naciskiem na praktyczne umiejętności i aktualne wymagania na tym stanowisku - z uwzględnieniem zmian prawnych w 2013 roku!GWARNTUJEMY:- Konkurencyjną cenę- Nieoprocentowane raty- Zaświadczenie MEN- Małe grupy szkoleniowe- Materiały szkoleniowe- Przerwy kawowe
Kontakt
INFO: szkolenia@efis.org.pl, tel. 665 082 329

lub: Cieszyńska 3A pok. 113,


Białystok (godz.10-18/PON.-PT.)

www.efis.com.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siemiatycki

Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola