Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Porady i wzory dokumentów dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2013-12-09, Data modyfikacji: 2013-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości prowadząca serwis www.mikroporady.pl. Oferuje bezpłatne porady  dla przedsiębiorców oraz osób, które planują rozpocząć działalność gospodarczą.

 

Celem działalności serwisu  www.mikroporady.pl  jest bezpłatne i nieograniczone w czasie  dostarczanie pomocy początkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów,  regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji, przykładów z życia (kazusy) wraz z aktualnym orzecznictwem, uwagami i komentarzami. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują  bezpłatnie cotygodniowy biuletyn z  nowymi poradami  według aktualnie obowiązującego stanu prawnego.

 
Mikroporady.pl jest serwisem bezpłatnym finansowanym w ramach nieodpłatnej działalności pożytku publicznego Fundacji Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości. W zakresie wymiany informacji serwis współpracuje, m.in. z Portalem Innowacji PARP http://www.pi.gov.pl/Firma/chapter_96043.asp.  


Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej poleca portal www.mikroporady.pl przy rejestracji firmy (http://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/?D;b26ba2e4-2511-45d6-a57e-f0a30b47a671).
 


UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola