Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pomoc Poszkodowanym - Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Innowacyjnego

Data dodania: 2014-03-14
Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 
Poniosłeś szkodę a nie wiesz jak dochodzić swoich praw przed ubezpieczycielem lub sądem? Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.
Jako Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Innowacyjnego zajmujemy się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, ofiarom błędów w sztuce lekarskiej czy osobom, które doznały szkody w wyniku zaniedbania ze strony osób zarządzającymi nieruchomościami. A to tylko mały wycinek sytuacji, w których oferujemy Ci profesjonalne doradztwo prawne!
Jedyne co musisz zrobić to zgłosić się do nas telefonicznie lub e-mailowo, a reszta pozostanie w naszych rękach. Nasze porady są całkowicie DARMOWE!
Zapraszamy!
Kontakt
Tel. 530 - 898 - 537
e-mail - biuro@fundacjarsi.pl
ul. Reymonta 1a
15-717 Białystok
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siemiatycki

Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola