Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Połączenie osiedla Tarasy z ul. T. Kościuszki

Data publikacji: 2017-04-11, Data modyfikacji: 2017-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Ruszyły prace związane z przebudową ścieżki pieszej pomiędzy osiedlem Tarasy a ul. T. Kościuszki. Działania zostały podjęte na prośbę mieszkańców. Wcześniejszy chodnik z płyt betonowych nie spełniał swojego zadania. Uskoki pomiędzy płytami były dotkliwym utrudnieniem dla niepełnosprawnych, rowerzystów oraz osób spacerujących z dziećmi w wózkach. Nowy chodnik z kostki brukowej wyłożony zostanie na odcinku od osiedla Tarasy do rzeki Kamionki (odcinek ok. 70 mb). To kolejne udogodnienia infrastrukturalne w okolicy osiedla Tarasy. W latach ubiegłych wykonany został ciąg pieszo-rowerowy od osiedla do ul. Żwirki i Wigury oraz chodnik od rzeki Kamionki do ul. T. Kościuszki.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2441-polaczenie-osiedla-tarasy-z-ul-t-kosciuszki.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola