Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NAPRAWMYTO.PL

Data publikacji: 2017-05-11, Data modyfikacji: 2017-05-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Pozytywnie zakończona została faza testów i Miasto Siemiatycze dołączyło do nielicznej jeszcze grupy miast w kraju, które wprowadziły udogodnienie dla swych mieszkańców, jakim jest aplikacja naprawmyto.pl. Dzięki niej Miasto jako zarządca infrastruktury technicznej i komunalnej będzie miało szansę sprawniej podejmować działania związane z przystąpieniem do usuwania występujących awarii lub zaistniałych zagrożeń. Podstawową funkcją serwisu jest możliwość wskazania lokalizacji problemu na mapie, opisania go oraz automatycznego poinformowania o zgłoszeniu instytucji odpowiedzialnych za rozwiązanie określonych kategorii spraw. Optymalnym narzędziem do zgłoszenia alertu jest telefon komórkowy z wgraną aplikacją naprawmyto.pl. Można to uczynić również za pośrednictwem komputera z dostępem do Internetu.  Zauważony problem należy zaznaczyć na mapie Siemiatycz, wybrać jego kategorię, krótko opisać i dodać ewentualnie zdjęcie. Wytworzona informacja automatycznie pojawi się u zarządcy gminnego systemu, który przekaże sprawę opiekunowi kategorii do realizacji. Link do serwisu dla mieszkańców Siemiatycz - http://naprawmyto.pl/siemiatycze

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2511-naprawmyto-pl.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola