Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs literacki "Wiem! Znam to miejsce"

Data publikacji: 2017-03-13, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach zaprasza do udziału w konkursie literackim „Wiem! Znam to miejsce!”.     Tekst literacki, którego akcja rozgrywa się po 2000 r. w Siemiatyczach lub okolicach należy dostarczyć bądź przesłać do biblioteki do 31 maja br. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 czerwca br., w 289 rocznicę urodzin Ks. Anny Jabłonowskiej, zaś wręczenie nagród podczas Dni Siemiatycz. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci statuetki „Kryształowej Anki”, bonów na zakup książek dowolnie wybranych przez laureatów konkursu oraz publikacji zwycięskich tekstów konkursowych m.in. w Siemiatyckim Informatorze Miejskim. Konkurs odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Siemiatycze. Szczegółowy regulamin konkursu literackiego: http://mbp.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=94:wiem-znam-to-miejsce-konkurs-literacki-o-krysztalowa-anke&catid=22&Itemid=125

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2391-konkurs-literacki-wiem-znam-to-miejsce.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola