Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Grupowy zakup energii szansą na obniżenie kosztów działalności gospodarczej

Data publikacji: 2017-03-22, Data modyfikacji: 2017-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz serdecznie zaprasza siemiatyckich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat grupowego zakupu energii elektrycznej przez lokalne firmy. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w sali SOK przy ul. Zaszkolnej 1 w Siemiatyczach. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną podstawowe założenia projektu ukierunkowanego na bezpośrednie wsparcie podmiotów gospodarczych. Grupowy zakup energii to szansa na realne obniżenie kosztów prowadzonej działalności. Silna i liczna grupa zainteresowanych ma od razu inną pozycję w rozmowach negocjacyjnych, dlatego tak ważny jest udział i zainteresowanie przedsiębiorców niniejszą inicjatywą – podkreśla burmistrz Siemiatycz. Wyszukiwanie skutecznych sposobów prowadzenia działalności gospodarczej w konkurencyjnym otoczeniu to oznaka przedsiębiorczości w procesie zarządzania. Zachęcam do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych – dodaje burmistrz.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2407-grupowy-zakup-energii-szansa-na-obnizenie-kosztow-dzialalnosci-gospodarczej.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola