Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Grupowy zakup energii - spotkanie z przedsiębiorcami

Data publikacji: 2017-04-07, Data modyfikacji: 2017-04-09
A A AWydrukDrukuj  
 
6 kwietnia br. w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury przy ul. Zaszkolnej 1 odbyło się spotkanie, zainicjowane przez Burmistrza Miasta Siemiatycze, z siemiatyckimi przedsiębiorcami zainteresowanymi grupowym zakupem energii elektrycznej.W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz oraz Zastępca Burmistrza Henryk Czmut. W czasie spotkania zaprezentowane zostały podstawowe założenia projektu ukierunkowanego na bezpośrednie wsparcie podmiotów gospodarczych.Burmistrz podkreślił, że grupowy zakup energii to szansa na realne obniżenie kosztów prowadzonej działalności. W zależności od wielkości firmy i ilości zużywanego przez nią prądu, oszczędności w skali roku dzięki grupowym zakupom mogą być bardzo duże, ponieważ silna i liczna grupa zakupowa ma lepszą pozycję w rozmowach negocjacyjnych. Wyszukiwanie skutecznych sposobów prowadzenia działalności gospodarczej w konkurencyjnym otoczeniu to oznaka przedsiębiorczości w procesie zarządzania, dlatego też samorząd miasta podjął działania  w celu utworzenia grupy zakupowej. Ankieta dotycząca udziału w projekcie grupowego zakupu energii elektrycznej dostępna będzie w przyszłym tygodniu na stronie internetowej Miasta Siemiatycze.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2433-grupowy-zakup-energii-spotkanie-z-przedsiebiorcami.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola