Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gitariada i koncert zespołu „Krzak Experience”

Data publikacji: 2013-11-07, Data modyfikacji: 2013-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 

23 listopada w Siemiatyczach odbędzie się koncert zespołu „Krzak Experience” - polskiej grupy rockowej wykonującej muzykę instrumentalną.

 

Koncert poprzedzą warsztaty gry na gitarze (gitariada), które rozpoczną się o godz. 12.00 w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury przy ul. Zaszkolnej 1. W warsztatach uczestniczyć mogą wszystkie osoby zainteresowane grą na gitarze, zarówno gitarzyści początkujący,  kontynuujących jak i zaawansowani, bez względu na wiek. 

W ramach gitariady przewidziano wykłady, konsultacje oraz warsztaty. Zajęcia poprowadzą:

 

Mirosław Rzepa – gitarzysta, multiinstrumentalista, od lat ściśle związany z czołówką śląskiego środowiska muzycznego. Współpracował, nagrywał i koncertował m.in. z grupami SBB, Krzak, Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem, Zbigniewem Hołdysem.

Dominik Durlik – gitarzysta metalowy. Obecnie gra w zespołach Sepsis, Iscariota oraz Krzak Experience.

 

Leszek Winder – gitarzysta, kompozytor. Koncertował i nagrywał z wieloma muzykami tworzącymi od lat czołówkę polskiej sceny muzycznej m.in. Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem. Obecnie oprócz Śląskiej Grupy Bluesowej koncertuje z zespołem Krzak.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Więcej informacji - Siemiatycki Ośrodek Kultury,ul. Legionów Piłsudskiego 1, tel. 85 655 25 54.

O godz. 19.00 odbędzie się koncert zespołu Krzak Experience – projekt  muzyków zespołów Krzak i Sepsis.

 

Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Siemiatyckim Ośrodku Kultury (ul. Legionów Piłsudskiego 1, ul. Zaszkolna 1). Cena biletów w dniu koncertu - 15 zł.

 


UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola