Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Echa Katynia

Data publikacji: 2017-04-20, Data modyfikacji: 2017-04-21
A A AWydrukDrukuj  
 
25 kwietnia br. w Siemiatyckim Ośrodku Kultury o godz. 16.30 odbędzie się projekcja filmu pt. "The Officer's Wife" w reżyserii Piotra Uzarowicza. Film zostanie wyświetlony w ramach przeglądu filmowego "Echa Katynia. Wstęp wolny.   8. przegląd filmowy Echa Katynia organizowany jest przez Polski Instytut Pamięci Narodowej w związku z 77. rocznicą Zbrodni Katyńskiej. W kwietniu br. w kilkunastu miastach Polski w ramach przeglądu prezentowane są filmy dotyczące Zbrodni Katyńskiej i innych represji komunistycznych.   Więcej informacji: http://pamiec.pl/pa/edukacja/akcje-i-obchody/ogolnopolskie/katyn/przeglad-filmowy-echa-k/16948,8-przeglad-filmowy-Echa-Katynia.html

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2468-echa-katynia.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola