Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dla Siemiatycz. Razem! - rekrutacja do projektu

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Zapraszamy do udziału w projekcie przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych oraz innych organizacji działających na terenie Siemiatycz.

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

W dniach 24-25 lutego 2014 r. rozpoczynamy realizację projektu pt. Dla Siemiatycz. Razem! skierowanego do siemiatyckich organizacji pozarządowych.

 

Projekt finansowany jest w 100% przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze środków Unii Europejskiej pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet V. Dobre Rządzenie, Działanie 5.4 Rozwój Potencjału Trzeciego Sektora, Poddziałanie 5.4.2. Rozwój dialogu obywatelskiego.

 

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji "Wspólna" w partnerstwie z Miastem Siemiatycze - Partnerem Projektu, Stowarzyszeniem Bioregion - Partnerem projektu oraz STIWEK Fundacją na rzecz Społeczeństwa, Tolerancji, Integracji, Wolności, Edukacji, Kultury - Partnerem projektu.

 

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów uczestnictwa w Projekcie. Transport, nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe itp. zapewnia organizator.

 

W ramach projektu planowane są m.in. szkolenia (z zakresu działania organizacji, księgowości, zarządzania zespołem, komunikacji i wywierania wpływu w kontekście inicjowania aktywności obywatelskiej, pozyskiwania środków zewnętrznych), doradztwo prawno-księgowe, forum NGO z udziałem ekspertów, targi NGO poprzedzone kampanią promującą lokalne organizacje, opracowanie materiałów promocyjnych dla organizacji biorących udział w projekcie. Wspólnie ustalona zostanie polityka informacyjna i model przekazywania informacji, w ramach projektu zorganizowane zostaną również wyjazdy studyjne przedstawicieli NGO i pracowników Urzędu Miasta dla poznania dobrych praktyk – wyjazdy do Bałtowa i Sopotu, wypracowana zostanie procedura planowania i realizowania budżetu społecznego.

 

Pierwsze spotkania warsztatowe połączone z prezentacją projektu odbędą się w dniach 24-25 lutego 2014 r. (rozpoczęcie 24 lutego br. o godz. 14.30) w Centrum Odnowy i Folkloru Podlaskiego "Eternite" S.C. S. Zawadzki J. Proszczuk w Wólce nad Bugiem.

 

Zapraszam do udziału w projekcie przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych oraz innych organizacji działających na terenie Siemiatycz.

 

Deklaracja przystąpienia do projektu oraz regulamin uczestnictwa dostępne są w Urzędzie Miasta pok. nr 105 (I piętro), w załączeniu poniżej oraz na stronie www.siemiatycze.eu w zakładce Projekty UE/Dla Siemiatycz. Razem!

 

 

 

Szczegółowych informacji dotyczących godziny i miejsca wyjazdu w dn. 24 lutego br. udziela koordynator projektu ze strony Urzędu Miasta Siemiatycze – Pani Agnieszka Oleszczuk tel. 85 65 65 812.

 

Burmistrz Miasta Siemiatycze

         Piotr Siniakowicz

 

 

 

„Dla Siemiatycz. Razem!”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: www.siemiatycze-um.com.pl, Autor zdjęć: UM Siemiatycze
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola