Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dalsze nasadzenia

Data publikacji: 2017-05-16, Data modyfikacji: 2017-05-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Wiosna w pełni! Tempa nabiera także akcja sadzenia drzew, krzewów i roślin. Przedsięwzięcie zapoczątkowane pod koniec kwietnia wkroczyło w kolejny etap. Jesiony, klony, wierzby, a także krzewy i kwiaty  - ponad 400 roślin zasadzonych zostało wzdłuż ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Nadrzecznej. Rośliny urozmaicą tereny zielone nad zalewem nr 1. Dotychczas zieleń od strony osiedla stanowiły tam jedynie równo przycięte trawniki. Nasadzenia trwają również przy skrzyżowaniu ulic Górnej i Gen. W. Andresa. Przy ul. Gen. W. Andresa powstaje łąka kwietna – nowoczesne rozwiązanie kompozycyjne. Podczas pierwszej części akcji nasadzeń nowa roślinność pojawiła się na Placu Jana Pawła II w parku i na wysepkach, a także na Skwerze Artystów przy ul. 11 Listopada. W sumie zasadzono ponad 1150 bylin i drzew.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2515-dalsze-nasadzenia.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola