Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biblioteka - pierwsze zmiany w wyglądzie budynku

Data publikacji: 2017-03-30, Data modyfikacji: 2017-03-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Zmienia się wygląd biblioteki miejskiej przy ul. Górnej 23A. Od kilku dni na głównej ścianie budynku widnieje napis "Pan Tadeusz" nawiązujący do jednego z największych dzieł literatury polskiej. Tytuły kolejnych utworów literackich pojawią się na poszczególnych, zewnętrznych  ścianach budynku w kolejnych etapach remontu. Prace remontowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Ks. Anny Jabłonowskiej realizowane są w ramach projektu pn. “Czytam więc jestem – Biblioteka nowoczesna formą i stała treścią" dofinansowanego z Narodowego Programu Czytelnictwa, Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Całkowita wartość projektu wyniesie około 1,5 mln zł, wartość przyznanej dotacji – ponad 1,1 mln zł. W związku z remontem zmieniły się godziny pracy biblioteki. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do soboty (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – godz. 8.00-18.00, środa - godz. 8.00-16.00, sobota – godz. 8.00-15.00). Czytelnicy obsługiwani są w pierwszej części budynku.

Pełna treść wiadomości na: siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/2421-biblioteka-%E2%80%93-pierwsze-zmiany-w-wygl%C4%85dzie-budynku.html
UM Siemiatycze, Źródło artykułu: siemiatycze.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  siemiatycki

  Powiat siemiatycki - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Siemiatyczach. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Graniczy z Białorusią. Wchodzą w niego gminy: Siemiatycze (gmina miejska), Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec-Stacja, Perlejewo, Siemiatycze (gmina wiejska).

  Do czasów obecnych zachował się tu fragment dziewiczej Puszczy Mielnickiej. Czas można spędzać tu, odwiedzając rezerwaty przyrody. Najlepiej zwiedzać poruszając się opracowanym szlakiem. Do dyspozycji turystów oddano Szlak Nadbużański, Szlak Doliny Moszczonej, Szlak Powstania styczniowego, który przebiega wokół stolicy powiatu i Szlak Kupiecki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola